Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Uzak Doğunun İncisi Guangzhou Sizleri Bekliyor

Uzak Doğunun İncisi Guangzhou Sizleri Bekliyor

Uzak Doğunun İncisi Guangzhou Sizleri Bekliyor

Uzak Doğunun İncisi Guangzhou Sizleri Bekliyor Genel Bakış

Uzakdoğu’nun incisi Guangzou’ya China Southern Airlines konforuyla seyahat etmek ister misiniz ? Baletinizi, 150’den fazla havayolunun resmi temsilcisi olan uuzauc.com web sitesinden, 545 USD satın alabilirisiniz.

China Southern Airlines ile Guangzhou- İstanbul’dan gidiş-dönüş uçak biletini sadece 545 $ satışa sunmuştur. China Southern Guangzhou uçak biletinizi ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatlarına ulaşarak biletinizi sadece basit 3 adımda kolaylıkla, kredi kartınıza sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

China Southern Airlines’ın Guangzhou uçak bileti promosyonu, 545USD’dan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş uçak biletlerinin aynı anda satın alması durumunda geçerlidir. Belirtilen fiyata havalimanı vergileri ve servis ücretleri dahil değildir. Havalimanı vergisi yaklaşık olarak 349 USD civarına olup ayrıntılı bilgi için uçak bileti sorgulaması yapabilir veya müşteri hizmetlerimizle de iletişime geçerek uçak biletinizi satın alabilirisiniz.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük şehirlerinden biri olan Guangzhou ‘da eski ve en büyük tapınağı olan Guangxiao Tapınağı’nı görmek ve şehrin simgesi haline gelen Altı Banyan Ağacı Tapınağı’nı gezmek için bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

China Southern Airlines önceden bildirmeksizin bilet fiyatları ve kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. En güncel ve ayrıntılı bilgi için İstanbul- Guangzhou uçak bileti sorgulaması yapabilir, tur operatörlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar