Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Ucuz United Airlines Uçak Bileti

Ucuz United Airlines Uçak Bileti

Ucuz United Airlines Uçak Bileti

Ucuz United Airlines Uçak Bileti Genel Bakış

 

United Airlines Hakkında

United Airlines, Amerika’nı en büyük havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Chicago, İllinois merkezli olarak kurulan United Airlines,  uzun yıllardır dünyanın çeşitli yerlerine seyahat etmek isteyen yolcuları taşımaktadır. Bu kapsamda Amerika’nın en fazla tercih edilen havalimanları arasında yer aldığını da ifade edebiliriz. Dünyanın da en popüler havayolu şirketlerinden bir tanesi olan United Airlines, Amerika havacılığına büyük bir katkı sağlamaktadır. Söz konusu havayolu şirketi American Airlies ve Delta Airlines’tan sonra ülkenin en büyük üçüncü havayolu şirketi konumundadır. Dünyaca ünlü bir havayolu ittifakı olan Star Ailliace’a üye olan hava yolu şirketi, Almanya’nın en büyük havayolu şirketlerinden Luthansa ve Türk Hava Yolları ile ortaklaşa uçuşlar da gerçekleştirmektedir. Siz de dünyanın çeşitli yerlerine giderken United Airlines uçak bileti alabilir ve söz konusu havayolu şirketini tercih edebilirsiniz.

 

United Airlines Check-in İşlemleri

United Airlines uçak bileti alarak dünyanın herhangi bir yerine seyahat etmek istediğinizde check in işlemlerinizi hem United Airlines web sitesi üzerinden hem de havalimanından gerçekleştirebilirsiniz. United Airlines ile seyahat edecek olan yolcular online check in işlemlerini uçak biletinde yer alan uçuş saatinde 24 saat önce yapmaya başlayabilir. Son işlemler ise uçuşa 60 dakika kala gerçekleştirilmektedir. Ancak Amerika iç hatlar da gerçekleştirilen uçuşlar için ise online check in işlemleri uçuşa 30 dakika kala son bulmaktadır. Check işlemlerini online olarak gerçekleştirmek istemeyen ve havalimanında gerçekleştirmek isteyen kişiler ise uluslararası uçuşlarda uçağın kalkış saatinden 60 dakika önceye kadar check yapabilmektedir. Amerika iç hatlarda seyahat edecek olan yolcular ise uçak biletinde yer alan uçuş saatinden 30 dakika öncesine kadar check in yapabilmektedir.

 

United Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretler

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden olan United Airlines, tıpkı diğer havayolu şirketleri gibi kabin ve check in bagajlarında boyut ve kilogram sınırlamaları koymuştur. Söz konusu sınırlamalar aşağıdaki gibidir.

 

Ekonomi classta seyahat edecek yolcuların kabin bagajı boyutları en fazla 22x35x56 cm olmalıdır. Bunun yanı sıra kabin bagajında herhangi bir kilogram sınırlaması bulunmamaktadır. Ayrıca ekonomi classta seyahat edecek yolcuların omuz çantası, el çantası gibi çantaları da kabin kabul edilebilir.

 

Business classta seyahat edecek yolcuların da tıpkı ekonomi classta seyahat ednn yolcular gibi kabin bagajı boyutları en fazla 22x35x56 cm olmalıdır. Bunun yanı sıra kabin bagajında herhangi bir kilogram sınırlaması bulunmamaktadır. Ayrıca business classta seyahat edecek yolcuların omuz çantası, el çantası gibi çantaları da kabin kabul edilebilir.

 

Ekonomi classta seyahat edecek yolcuların check in bagajı boyutları en fazla toplam 158 cm olmalıdır. Ekonomi classta seyahat edecek yolcular 1 parça 23 kg ağırlığında check in bagajı hakkına sahiptir.

 

United Business, United Business First, United Firs, United Global First SM, United PolarisSM first class ve Unitec Polaris Business Classta a seyahat edecek yolcuların check in bagajı boyutları en fazla toplam 158 cm ve 32 kg ağırlığında olmalıdır.  Tüm sınıfların ekstra bagaj ücretleri seyahat rotasına göre değişkenlik göstermektedir.

 

United Airlines Koltuk Seçimi

United Airlines uçak bileti satın alarak seyahat edecek olan yolcular online check in sırasında kendileri için en uygun olan koltukları tercih edebilmektedir. Her sınıf için özel olarak bulunan ve hazırlanan bu koltukların seçimi ücretsizdir.

 

United Airlines Diz Mesafesi

United Airlines’ta birde fazla sınıf vardır. Bu sınıfların her birinin kendine has özellikleri bulunur. United Airlines’ın en özel sınıfı Polaris classtır. Bu sınıfta son derece rahat koltuklar, masaj ve duş alaı bulunur. 180 derece esnetilebilen koltuklarda 16 inçlik ekranlar vardır. Ekonomi sınıfında ise standart koltuklar yer alır ve diz mesafesi de standarttır. Koltuklarda 12 inçlik ekranlar yer alır.

 

United Airlines Yiyecek ve İçecek İkramı

United Airlines ekonomi sınıfı haricinde ki yolcularına ücretsiz bir şekilde yiyecek ve içecek ikramı yapmaktadır. Ekonomi sınıfıda ki yolculara ise yolculuk süresie göre aperatif atıştırmalıklar, sandviç, çerez ve salata servisi yapılır. Yolcular dilerse ekstra ücret karşılığında yemek ya da alkollü ve alkolsüz içecek siparişi verebilmektedir. Yemek siparişleri online check in sırasında da yapılabilmektedir.

 

24/04/2020 Tarihinde Güncellenmiştir

 

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar