Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Taşkent Uçak Bileti

Taşkent Uçak Bileti

Taşkent Uçak Bileti

Taşkent Uçak Bileti Genel Bakış

Özbekistan'ın başkenti olan Taşkent İslami ve Sovyet mimarisiyle dolu bir şehir. Orta Asya’da yer alan şehirde son derece geniş caddeler, birçok modern restoran ve lüks binalar var. Temiz ve şık bir şehir olan Taşkent Orta Asya’da ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Taşkent, Özbekistan'ın kültürel ve ekonomik merkezidir ve Orta Asya'daki en zengin şehirlerden biridir.

 

Taşkent ziyaret edilmeyi hak eden bir şehir. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bu şehri ziyaret etmek için uçak yolculuğunu tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatlı Taşkent uçak biletini bulmak için site site gezmenize ise gerek yok, Biletivo’dan birkaç dakikada bulabilirsiniz.

 

Taşkent Uçuşlarınız Biletivo ile Çok Ucuz!

Taşkent uçak bileti arıyorsanız Biletivo size en ucuz fiyatı sunar! En ucuz fiyatlı Taşkent uçak biletini almak için yapmanız gereken tek şey tarih aralığını seçmek! O tarihlerdeki en uygun fiyatlar önünüze listelenecek.

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Taşkent Uluslararası Havalimanı

Taşkent’in Uluslararası Havalimanı; Vostohny Havalimanı. Burası şehir merkezine yalnızca 12 km uzaklıkta olması nedeniyle transfer işlemlerinin çok rahat yapıldığı bir havalimanı. İniş yaptıktan sonra dakikalar içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

 

Ulaşım Seçenekleri

Taksi

Konforlu bir ulaşım seçeneği arıyorsanız havalimanı çıkışındaki taksiler sizin için çok iyi bir tercih olacaktır. Taksi kullanımı için en uygun kişi sayısı 2 ve daha fazla kişi ancak düşük maliyet sizin için bir kriter değilse taksiyi 1 kişi de kullanabilirsiniz.

 

Otobüs

Şehir merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek bir diğer seçenek ise toplu taşıma. Toplu taşıma olarak tercih edebileceğiniz en ucuz seçenek otobüs. Otobüsler sayesinde şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz, zamanlama açısından taksi daha iyi bir seçenek olsa da fiyat açısından otobüsler daha iyi bir seçim.

 

Özel Transfer Araçları

Özel transfer araçları ile gitmek istediğiniz nokta neresi olursa olsun ulaşabilirsiniz. Transfer araçları genellikle konaklamak için rezervasyon yaptırdığınız otellerin servisleri olur. Ancak siz de özel transfer firmalarından iniş saatinize göre rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Araç Kiralama

Araç kiralama da mantıklı seçenekler arasında yer alıyor. Peki neden tüm bu seçenekler yerine araç kiralamayı tercih etmelisiniz? Çünkü kiraladığınız araçla yalnızca havalimanı transfer ihtiyacınızı değil aynı zamanda şehir içi yolculuklarınızdaki araç ihtiyacınızı da giderebilirsiniz.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar