Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Roma Uçak Bileti

Roma Uçak Bileti

Roma Uçak Bileti

Roma Uçak Bileti Genel Bakış

Antik ve ihtişamlı miraslarıyla, tarihiyle gurur duyan Roma bir zamanlar dünyanın en büyük imparatorluğuydu. Bu dönemden kalıntıların çok güzel bir biçimde korunduğu Roma’da her şey sizin için etkileyici görünebilir. Çünkü tarih ve sanat şehrin hemen hemen her sokak köşesinde bulunuyor.

 

Bu nedenle İtalya’nın başkenti Roma’ya seyahat etmeden önce orada ne yapacağınızı, nereleri gezeceğinizi, hangi yemekleri tadacağınızı ve ulaşım ihtiyacınızı hangi yollar ile gerçekleştireceğinizi yola çıkmadan kesinleştirmelisiniz.

 

Biletivo’da En Ucuz Roma Uçak Biletini Bulun!

Sizin için bir kolaylık yapmak istiyoruz, Roma’ya uçmanızı sağlayacak en ucuz uçak biletini fazla aramanıza gerek yok. En ucuz Roma uçak bileti tam olarak şu an bulunduğunuz noktada, Biletivo’da!

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Fiumicino Havalimanı

Roma şehrinin en büyük havalimanı olan Fiumicino Havalimanı, Roma’nın turistik bir şehir olmasından kaynaklı olarak dünyanın en yoğun havalimanlarından birisi. Yoğun havalimanlarının tümü modern ve gelişmiş olur. Fiumicino Havalimanı’nda da bu durum değişmiyor, bu modern havalimanında birçok olanak ve hizmet yer alıyor. Ayrıca şehir merkezine ulaşabileceğiniz seçenekler de hayli geniş. Otobüs, metro, taksi, tren, tramvay, araba kiralama ve özel transfer araçları.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar