Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Ucuz Philippine Airlines Uçak Bileti

Ucuz Philippine Airlines Uçak Bileti

Ucuz Philippine Airlines Uçak Bileti

Ucuz Philippine Airlines Uçak Bileti Genel Bakış

Philippine Airlines Hakkında

Filipinler’in bayrak taşıyıcısı konumunda olan Philippine Airlines uzun yıllardır uluslararası yolcu taşımacılığında faaliyet gösteren markalardan bir tanesi olmuştur. Merkezi Filipinler’in başkenti Manila’daki Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı’nda bulunan şirket 1935 yılında kurulmuştur. İlk etapta Philippine Aerial Taxi Company adı ile faaliyet gösteren firma 1941 yılında Philippine Air Lines ve 1970 yılında da Philippine Airlines adını almıştır.

 

İlk uçuşlarını 1941 yılında gerçekleştiren ve tam 79 yıldır göklerde yolcu taşıyan firmanın dünyanın hemen her noktasına yolcu taşıdığı bilinir. Her geçen gün taşıdığı yolcu kapasitesini arttıran ve filosunu büyüten havayolu şirketi bu özelliği ile dünya devleri arasına girmeye çalışır. Filosunda yaklaşık 100 uçağı olan ve bu uçakları ile 100’den fazla destinasyona seferler düzenleyen firmanın konfor ve güvenlik noktasında ciddi başarılar elde ettiği bilinen bir gerçektir.

 

Türk Hava Yolları, China Airlines ve All Nippon Airways gibi dünyanın önemli havayolu şirketleri ile Codeshare Agreement imzalayan Philippine Airlines yolcularına her türlü olanağı sunmayı hedefler. Siz de keyifli uçuşlarınıza kapı aralamak adına mutlaka Philippine Airlines ile bir seyahat deneyimi yaşamalısınız.

 

Philippine Airlines Check in İşlemleri

Philippine Airlines uçak bileti satın aldıktan sonra check-in işlemleri gerçekleştirerek uçağınıza zamanında binmeniz gerekir. Check-in işlemi yaptırmadan uçağa binmenin mümkün olmadığı düşünüldüğünde Philippine Airlines’in size online ve havalimanında check-in olmak üzere farklı seçenekler sunduğunu ifade etmek gerekecektir.

 

Havalimanında check-in yaptırmak isteyenler için iç hat uçuşlarında uçuştan 45 dakika evvel mutlaka havalimanında olmak gerekirken uluslararası uçuşlarda bu sürenin 1 saat olduğu ifade edilebilir. Yoğunluk durumunu dikkate alarak daha evvelden havalimanına gelmeniz hem check-in işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenize hem de problem yaşamamanıza katkı sağlar.

 

Online check-in işlemleri Philippine Airlines ile seyahatinizi çok daha ayrıcalıklı bir noktaya taşır. Uçuştan 24 saat önce açılan ve uçuşa 1 saat kala kapanan online check-in ekranı uçağa biniş işlemlerinizi basit bir şekilde gerçekleştirebilmenize imkan sağlar.

 

Philippine Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretler

Philippine Airlines ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerde bagajlarınız için belirlenen sınırlamaları öğrenmek için birden fazla detayın bir arada değerlendirilmesi gerekir. Diğer havayolu şirketlerine nazaran daha detaylı ve özel uygulamalara sahip olan Philippine Airlines için bagaj haklarında aşağıdaki esasları dikkate alır.

 

Öncelikle uçuşun gerçekleşeceği destinasyon sizlere sunulacak olan bagaj haklarında önemlidir. Kısa mesafeler için daha az kg hakkı tanınırken uzun süreli yolculuklar için bu durumun tam tersi söz konusu olur. Sınırlamaların artıp azalmasında bir başka nokta ise uçak biletinizin sınıfıdır. Economy, Business ve First Class gibi farklı sınıflarda uçarken sizlere tanınan hem el bagajı hem de kabul edilen bagaj sınırlamalarının farklılaşabileceğini ifade edebiliriz.

 

Philippine Airlines Koltuk Seçimi

Bünyesinde 100’e yakın uçak barındıran ve çok geniş bir filoya sahip olan Philippine Airlines ile seyahat ederken koltuk seçiminde oldukça dikkatli olmanız gerekir. Bu anlamda konfor ve lüksü arayanlardansanız mutlaka daha geniş koltukları seçmenizi öneriyoruz. Koltuk seçerken şunu da unutmamalısınız ki Philippine Airlines yolcuları için koltuk seçimi ücretlidir. Ücretler seçeceğiniz koltuk özelliklerine göre farklılaşabilmektedir. Koltuk seçimi gerçekleştirmek için uçak biletinizi alırken ilgili işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 

Philippine Airlines Diz Mesafesi

Filosunda 100 civarında farklı uçak bulunan ve her birindeki koltuk yerleşiminin çok farklı olduğu uçak tiplerine sahip olan Philippine Airlines için diz mesafesinden bahsederken gelen ifadeler kullanmak çok mümkün değildir. Bu nedenle Philippine Airlines seyahatiniz öncesinde çeşitli değişkenleri dikkate almanız gerekir. Bunun yanı sıra özellikle koltuk seçimi sırasında değişebilecek olan diz mesafeleri nedeniyle aynı uçakta dahi farklı diz mesafelerinin varlığından söz edilebilir.

 

Philippine Airlines ile seyahat ederken diz mesafesini önemsememelisiniz. Zira havayolu şirketi ciddi anlamda konfor ve güvenlik sunar.

 

Philippine Airlines Yiyecek İçecek Servisi

Dünya mutfağının en lezzetli tariflerini hazırlayarak sizlere servis eden Philippine Airlines sayesinde uçak yolculuğu esnasında eşsiz bir deneyim yaşamak olasıdır. Bireysel ve dini hassasiyetlerinize uygun yiyecekler bulabileceğiniz Philippine Airlines uçuşlarında ayrıca özel menülerin hazırlanmasını da talep edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uçuştan 24 saat evvel Philippine Airlines’ı menü konusunda bilgilendirmek olacaktır.

 

18/07/2020 Tarihinde Güncellenmiştir

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar