Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Marsilya Uçak Bileti

Marsilya Uçak Bileti

Marsilya Uçak Bileti

Marsilya Uçak Bileti Genel Bakış

Akdeniz’in en büyük limanlarından birine sahip olan Marsilya çok eski bir tarihe sahip. Canlı ve enerjik şehir Marsilya otantik bir turizm deneyimi arayan ziyaretçiler için adeta bir cazibe merkezi. Fransa’nın en eski şehri ve Paris’ten sonra en büyük ikinci şehir. Kültürel çeşitlilik ve muhteşem sahil manzaralarının adeta başkenti sayılabilecek bu şehirde büyüleyici bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Biletivo’da En Uygun Fiyatlı Marsilya Uçak Biletini Bulun!

Kendinizi saatler içinde Marsilya’da bulmaya ne dersiniz? Marsilya’ya kısa bir uçak yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Eğer Marsilya uçak bileti fiyatları gözünüzü korkutuyorsa Biletivo’nun fiyatlarına göz atmadınız demektir! En uygun fiyatlı Marsilya uçak biletleri için hemen ucuz bilet arama aracımızı kullanın!

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Provence Havalimanı

Marsilya şehir merkezine 27 km uzaklıkta yer alan Provence Havalimanı Fransa’nın en yoğun havalimanlarından birisi. Şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz seçenekler oldukça çeşitli. Otobüs, taksi, tren ya da kiralık araçlarla kısa sürede kendinizi Marsilya’nın merkezinde bulabilirsiniz.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar