Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Malta’da Gezilecek Yerler

Malta’da Gezilecek Yerler

Malta’da Gezilecek Yerler

Malta’da Gezilecek Yerler Genel Bakış

İlgi çekici yerlerin sayısı bir hayli çok olan Malta, etkileyici bir tarihe, muhteşem manzaralara, hem Akdeniz hem de yerel yemekleri tadabileceğiniz bir mutfağa ev sahipliği yapıyor.

 

Popüler turistik yerler ya da ilgi çekici yerler mi görmek istiyorsunuz? Malta’da gezilecek yerleri sizin için derledik!

 

St Peter Havuzu

Birçok turistin uğrak yeri olan St Peter Havuzu, doğal ve insana huzur veren bir güzellik. Malta’nın güneyinde, güzel mavi derin sular ve doğal kireçtaşı kayaları ile çevrili olan bu yerde yüzme şansınız da var.

 

Ghadira Plajı

Malta’nın en büyük ve en popüler plajı olan Ghadira, Mellieħa köyünün eteklerinde yer alıyor. 800 metre uzunluğundaki bu plaj Mavi Bayrak statüsünü kazanan ender plajlardan birisi. Özellikle aile ile yüzmek için harika bir plaj olan Ghadira’nın etrafında birçok tesis mevcut. Plajda su sporları, deniz kanosu, su kayağı, rüzgar sörfü yapabilirsiniz.

 

Temel Reis Köyü

Çocukluk kahramanımız Temel Reis’in köyünün Malta’da olduğunu biliyor muydunuz? Temel Reis Köyü Malta’da bulunan büyük bir stüdyo, bu stüdyo köyde yapılacak birçok şey var. Özellikle çocuklu aileler Malta ziyaretlerinde Temel Reis Köyü’nü rotalarına eklemeli.

 

Malta Ulusal Savaş Müzesi

Malta’nın tarihsel yönünü keşfetmek isterseniz Malta Ulusal Savaş Müzesi’nden başayın! Malta’nın 2. Dünya Savaşı sırasında oynadığı rolü bu müzeyi ziyaret ederek özümseme şansına sahipsiniz.

 

Malta Megalitik Tapınaklar

Dünyanın en eski tapınaklarından birisi olan Malta Megalitik Tapınaklar, tarih  ve arkeoloji ilgi alanınıza giriyorsa bu yeri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Malta’ya Nasıl Ulaşırım?

İstanbul’dan Malta’ya uçak yolculuğuyla 2 saat 35 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsiniz. Biletivo, en ucuz Malta uçak bileti sizin olsun diye var!

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar