Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Los Angeles Seyahat Rehberi

Los Angeles Seyahat Rehberi

Los Angeles Seyahat Rehberi

Los Angeles Seyahat Rehberi Genel Bakış

Birisi Los Angeles dediğinde ne düşünüyorsunuz? Ünlüleri görmek akla gelen ilk şey. Ancak bu şehirde yapılacak şeylerin bir sınırı yok! Los Angeles seyahatinizi daha eğlenceli hale getirecek tavsiyeleri sizin için derledik!

 

Holywood Şöhret Yolu ile Tanışın!

Efsanevi Holywood yıldızlarının isimlerinin yazılığı olduğu bir kaldırım var. Burada bir yürüyüşe çıkmak Los Angeles gezisinin olmazsa olmazlarındandır.

 

Santa Monica İskelesi

Oyun haritalarına dahi konu olmuş bir iskele; Santa Monica İskelesi. Los Angeles’ta mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Bu iskelede hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Plajda yüzebilir, sörf yapabilir, güneşlenebilir veya yürüyebilirsiniz.

Ayrıca bu destinasyonda pek çok restoran ve yemek arabaları var. Türkiye’deki sokak lezzetlerinin yerini tutmasa da Los Angeles sokak lezzetlerini de çok seveceksiniz!

 

Griffith Gözlemevi

Astronomi ile ilgileniyorsanız şehrin ikonlarından bir diğeri daha; Griffith Gözlemevi. Burası tam size göre! Dünyanın en ünlü gözlemevlerinden birisi olan bu yerde birçok sergi bulabilir, gelişmiş teleskoplarla görüş deneyimi yaşayabilir, düzenlenen tiyatroları izleyebilirsiniz.

 

Venedik Plajı

Venedik Plajı, sizi eğlendirebilir ya da küçük çaplı bir şok geçirmenize neden olabilir çünkü burada her çeşit insanı görebilirsiniz! Yaratıcı ve sanatsal insanların uğrak noktası olan bu Los Angeles mekânında mağazalar, restoranlar, basketbol sahaları, gezinti yerleri ve daha birçok şey var!

 

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar