Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Kapadokya Uçak Bileti

Kapadokya Uçak Bileti

Kapadokya Uçak Bileti

Kapadokya Uçak Bileti Genel Bakış

Nevşehir şehrinin turizm açısından en gelişmiş ilçesi olan Kapadokya’da turistlere kolaylık sağlamak için Kapadokya Havalimanı hizmete sunulmuştur. 1996 da hizmete açılan Kapadokya Havalimanı uluslararası standartlarda sivil hem de askeri alanda alt yapıya sahip hizmet verecek alt yapı, üst yapı, tesisleri ile teknik donanım ve teçhizata sahip olup hizmet verilebilecek durumdadır. Kapadokya Havalimanı ilçe merkezine 10 km şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır. Kapadokya Havalimanı’nda ulaşım seçenekleri ücretli yolcu servisi, taksi, araç kiralama ile sınırlıdır. Kapadokya Havalimanı yalnızca Nevşehir sivil hava ulaşım hizmeti sağlamaz. Nevşehir, yakın şehir ve ilçelerin sivil hava ulaşım hizmetini de sağlar.

Nevşehir’e ya da Kapadokya ilçesine yakın ilçelerin havayolu ulaşım hizmeti Kapadokya Havalimanı ile sağlanır. Dünya’nın 8. Harikası olan Kapadokya Türkiye’de en çok turist çeken yerler arasındadır. Peribacaları etrafında sönmüş lavlar Kapadokya’nın eşsiz doğal görüntüsünün bir parçasıdır. Kapadokya’da birçok yeraltı şehirleri bulunur. Kapadokya’daki yeraltı şehirlerini keşfetmek. Kapadokya’nın tarihi dokusunu yakından görmek için seyahat edebilirsiniz. Kapadokya’ya yapacağınız seyahatlerinizde en uygun uçak bileti Biletivo’da.

Kapadokya hakkında pek çok yazı okusanız dahi yeterince hakim olamazsınız. Kapadokya’nın huzurunu yaşamak için mutlaka ziyaret etmek gerekir. Dünya Mirasları arasında yer alan Kapadokya güneşin doğuşu ve batışındaki manzarasıyla dahi sıcacık duygulara kapılmanıza neden oluyor.

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

Kapadokya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Ulaşırsınız?  

Nevşehir şehrinin bir ilçesi olan Kapadokya turistik bir bölgedir. Dünyanın 8. Harikası olan Kapadokya eşsiz bir doğal güzelliğe sahiptir. Kapadokya bölgesinin tarihi Paleolitik zamana dayanır. Kapadokya bölgesinde pek çok medeniyet yaşamını sürdürmüştür. Kapadokya’nın karakteristik yapısı 60 milyon yıl önce volkanik arazinin küllü ve yumuşak tabakasında milyon yıllar içerisinde rüzgar ve yağmurun etkileriyle şekillenmesiyle oluşmuştur.  Dünya’nın pek çok ülkesi tarafından hayranlık duyulan bir bölgedir Kapadokya Bölgesi. Kapadokya Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri ücretli yolcu servisi, taksi ve araç kiralama seçenekleri bulunur. Kapadokya Havalimanı’nda vakit geçirmeniz için bulunan yerlerin yanı sıra ulaşım hizmetleri de oldukça konforludur.

Ücretli Yolcu Servisi

Kapadokya Havalimanı’ndan ücretli yolcu servisleri kalkmaktadır. Ücretli yolcu servisleri uygun fiyata konforlu yolculuk hizmeti sunan ulaşım aracıdır. Ücretli yolcu servisleri iç hatlar, dış hatlar terminalinin çıkış kısmında müşterilerini bekler. Ücretli yolcu servislerinin belli güzergahları vardır. Kapadokya Havalimanı’ndan başlayarak çeşitli duraklarda molalar vererek yoluna devam etmektedir. Nevşehir şehir merkezinden Kapadokya Havalimanı’na ulaşmak için ücretli yolcu servislerini kullanmanız kullanışlı olur. Nevşehir şehir merkezinin belli kısımlarından ücretli yolcu servisleri kalkmaktadır. Kapadokya Havalimanı internet sitesi üzerinden ücretli yolcu servisleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Taksi

 Kapadokya Havalimanı’nda rahat ve yalnızca sevdikleriniz ile yolculuk yapmanın bir yolu da taksilerdir. Kapadokya Havalimanı’na iniş yaptığınızda zorlanmadan taksi bulabilirsiniz. Taksiler belli saatler çerçevesinde hizmet vermez. Taksilerin hizmet verme süreleri 24 saattir. Bundan dolayı gece gündüz demeden saat kaçta inerseniz Kapadokya Havalimanı’na kolayca taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Taksi ücretleri sabittir. Gece tarifesi olmadan günün her saatinde aynı ücret ile hizmet alabilirsiniz. Taksi ücretleri başlangıç ücreti üzerine kilometre başı ücret eklenerek hesaplanır.

Kapadokya Havalimanı’nın şehir merkezine olan uzaklığı 30 kilometredir. Kapadokya Havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı nedeniyle taksi çok tercih edilen bir ulaşım aracı değildir. Kapadokya Havalimanı’ndan Kapadokya bölgesine olan uzaklığı 10 kilometredir. Kapadokya Havalimanı’nın ilçeye olan uzaklığı göz önünde bulundurulduğunda taksi uygun bir ulaşım aracı haline gelir.

Araç Kiralama

Kapadokya Havalimanı’nda konforlu ulaşım araçlarından bir diğeri araç kiralama seçeneğidir. Kapadokya Havalimanı’nın iç hatlar kısmında yer alan araç kiralama firması ile görüşüp hem cebinize hem de size uygun bir araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralamanın en güzel yanı süre sıkıntısı olmamasıdır. Kapadokya’da tatil yapmak isterseniz araç kiralayıp tatiliniz süresince kullanabilirsiniz. Kapadokya Havalimanı’ndan kiraladığınız aracı ister bir yıl ister bir ay olarak kullanabilirsiniz. Kapadokya Havalimanı’ndan kiralayacağınız aracı tekrar Kapadokya Havalimanı’nda teslim etmeniz gerekmez. Kiraladığınız aracı aynı firmanın bir başka şehirdeki ofisine de teslim etme imkanınız bulunur. Kapadokya Havalimanı araç kiralama için internet sitesi üzerinden iletişim numarasına erişebilirsiniz. Kapadokya Havalimanı’na iniş yapmadan önce internet sitesi üzerinden almış olduğunuz iletişim numarası ile aracınızı ayırtabilirsiniz.    

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar