Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Uçak Bileti Genel Bakış

Kahramanmaraş tarihin yaşadığı şehirlerden birisidir. Dondurması, biberi ve tarhanası ile ünlü Kahramanmaraş tarihi Paleolitik (Eskitaş) dönemine uzanmaktadır. Tarih boyunca pek çok medeniyeti ağırlamıştır. Medeniyetlerin yerleşik düzende yaşadığı Kahramanmaraş’ta her medeniyete ait kalıntılar bulunmaktadır. Akdeniz Bölgesinde yer alan şehrin ¾ ‘ü dağlarla kaplıdır. Akdeniz iklimine sahip olan şehirde tarihin yansımalarını görmek mümkündür. Şehir doğal güzellikleri, tarihi eserleri ve kendine özgü yemekleri ile güzel* turistik alanlardan birisidir. Şehrin Akdeniz İkliminden dolayı geçim kaynağı tarım olmuştur.

Kahramanmaraş’ın temel geçim kaynakları tarım, hayvancılık ve ormancılıktır. Kahramanmaraş’ın verimli topraklarından pamuktan mahluta kadar birçok tarım ürünü yetişir. Kahramanmaraş tarihinin ilk dönemlerinde Hristiyanlık hakimken 6.yüzyıldan sonra Müslümanlık hakim olmuştur. Tarih kokan şehrin insanları ise sevecendir. Kahramanmaraş’ta yapacağınız ufak bir ziyaret size çok iyi gelir. Kahramanmaraş’a havayolunu kullanarak yapacağınız ziyaretlerinizde en uygun uçak bileti Biletivo’da.

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Kahramanmaraş Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Ulaşırsınız?

1994’te temeli atılıp 1996 da hizmete sunulan Kahramanmaraş Havalimanı yolcularına pek çok kolaylık sağlamaktadır. Havalimanı içerisinde uçak saatini beklerken vakit geçirebileceğiniz çeşitli yerler bulunur. Rahatça kitabını okuyup kahve içebilir, sevdiklerinizle rahatça oturup sohbet edebilirsiniz. Geniş bir alana sahip olan Kahramanmaraş Havalimanı hem askeri hem de sivil olarak hizmet verebilmektedir. Kahramanmaraş şehir içi ulaşım da seçenekler çok daha fazladır. Şehir sakinlerinin kolaylıkla istedikleri bölgelere ulaşabilmeleri için ulaşım seçenekleri fazladır. Kahramanmaraş’ta yaşamak oldukça keyiflidir. Doğal güzellikleri, tarihi yapısı, kolay ulaşım seçenekleri ve kendine özgü yemekleriyle Anadolu Bölgesinin nadide şehirlerindendir. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine uzaklık beş kilometredir. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine veya yakın ilçelere ulaşmak için özel havalimanı transfer seçeneğini kullanabilir ya da servis, taksi, araç kiralama, belediye otobüsü seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

Taksi

Kahramanmaraş Havalimanı’ndan ulaşmak istediğiniz noktaya gitmek için kullanacağınız araçlardan birisi taksidir. Kahramanmaraş Havalimanı’nda taksiler gece gündüz fark etmeksizin hizmet verirler. Günün saatlerine göre taksiler tarife değişikliği uygulamaz. Günün her saatinde ayı ücretle taksilerden faydalanabilirsiniz. İç hatlar, dış hatlar olmak üzere iki terminalin çıkışında taksileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Taksi ücretlerini internet sitesi üzerinden ya da bizzat sorarak öğrenebilirsiniz. Sevdiklerinizle kolayca Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için yapacağınız en iyi tercihlerden biri taksi olur. Kahramanmaraş Havalimanı’nın şehir merkezine olan uzaklığından dolayı ücret konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız.

Belediye Otobüsü

Kahramanmaraş Havalimanı’nda belediye otobüsleri de ulaşım hizmeti sağlar. Belediye otobüslerinin kalkış ve iniş saatleri uçakların kalkış iniş saatleri ile uyumludur. Belediye otobüslerinin uçuş saatlerine uygun hizmet vermesinden dolayı uçaktan indiğiniz gibi ulaşım hizmeti alabileceğiniz belediye otobüsleri bulabilirsiniz. Belediye Otobüsleri ulaşım hizmeti açısından uygun fiyat da sağlar. Belediye Otobüsleriyle yalnızca şehir merkezine değil yakın ilçelere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine değil de yakın ilçelere gitmek istiyorsanız belediye otobüslerinin güzergahlarını sorgulayıp size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Belediye otobüsleri belli zaman aralıkları ile ulaşım hizmeti sağlarlar. Gecenin geç saatlerinde ulaşım hizmeti almak için uygun belediye otobüsü bulmakta zorluk çekebilirsiniz.

Araç Kiralama

Kahramanmaraş Havalimanı’nın en güzel yanlarından biriside ulaşım seçeneklerinin fazla olmasıdır. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da istediğiniz her noktaya rahatça gidebilmeniz için kolayca araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralamak için Kahramanmaraş Havalimanı içerisinde ofisler bulunur. Tercihiniz üzerine araç kiralama ofisleri ile iletişime geçip seçtiğiniz aracı kiralayıp istediğiniz noktaya gidebilirsiniz. Kiraladığınız araçların kullanım süresi sizin ve araç kiraladığınız şirketin ortak kararıyla olur. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan istediğiniz her noktaya rahatça gidebilmenin bir diğer yolu araç kiralamadır.

Özel Havalimanı Transferi 

Kahramanmaraş Havalimanı’nda şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanına transfer seçeneği bulunur. Kahramanmaraş Havalimanı ile iletişime geçip havalimanı özel transfer seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan havalimanı özel transferi ile yolculuk etmek sizler için yeni bir deneyim olacaktır. Havalimanı özel transferi ile en keyifli yolculuğunuzu geçirirsiniz. Havalimanı özel transfer aracı ile şehir merkezine seyahat etmek zorunda değilsiniz. Kahramanmaraş şehrinin her noktasına havalimanı özel transfer aracı ile ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta Gezilecek Tarihi Mekanlar

Kahramanmaraş denince akıllara unutulmaz tarihi ve lezzeti ile damaklarımızda yer etmiş yemekleri gelir. Tarihi Kahramanmaraş Çarşısı, Maraş Kalesi, Taş Köprü, Taş Han, Geleneksel Maraş Konakları, Ulu Camii, Başkonuş Yaylası, Döngel Mağaraları, Arkeoloji Müzesi, Germenicia Antik Kenti Kahramanmaraş’ta başlıca görmeniz gereken yerlerdir.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar