Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti Genel Bakış

8500 yıllık tarihe sahip, dünyanın en eski şehirlerinden olan İstanbul, Türkiye’nin en yüksek nüfuslu şehridir. Tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapan İstanbul bugün Türkiye devleti sınırları içerisinde yer alıyor. Atalarından kalan tarihi izleri görmek, incelemek için İstanbul’a her yıl dünya ülkelerinden turist kafileleri akın ediyor.

 

İstanbul’u özel kılan pek çok detay var! Bunlardan başlıcaları: Şehir hayatı, tarihi dokusu, gelişmiş ulaşım sistemi ve 3 adet havalimanı.

 

Ucuz Uçak Bileti Fırsatları Biletivo’da!

 

Seyahatleriniz için uygun fiyatlı uçak bileti arayışındaysanız Biletivo sizin için var! Romantik bir kaçamak, iş, tatil ya da yıllardır hayalini kurduğunuz bir seyahat planı, uçuş nedenininiz ne olursa olsun en uygun uçak biletlerini Biletivo’dan satın alırsınız!

 

Gitmek istediğiniz yer İstanbul mu? İstanbul’a ulaşmak için ihtiyacınız olan uçak bileti en uygun fiyatla Biletivo’da!

 

Biletivo İptal Garantisi

 

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Havalimanlarından İstanbul Şehir Merkezine Nasıl Ulaşırsınız?

 

Öncelikle İstanbul’da yer alan 3 havalimanını da tanımalı ve imkanlarınıza, ihtiyaçlarınıza en uygun havalimanını seçmelisiniz.

 

Atatürk Havalimanı

 

Türkiye’nin ilk hava ulaşımlarının başladığı yer olan Atatürk Havalimanının tarihi 1900’lerin başına dayanmaktadır. İstanbul, Asya ve Avrupa kıtalarının üzerine kurulmuş bir şehirdir, Atatürk Havalimanı ise Avrupa kıtasında bulunuyor. Eğer ziyaret etmek istediğiniz yer Avrupa kıtasında bulunuyorsa uçak bileti satın alırken tercihiniz kesinlikle Atatürk Havalimanı olmalı!

 

Atatürk Havalimanı Ulaşım Seçenekleri

 

Atatürk Havalimanı, geniş ulaşım seçeneklerine sahip. İşte bu ulaşım seçenekleri:

 

Taksi

Gitmek istediğiniz adres neresi olursa olsun havalimanı içerisinde bulunan taksiler sayesinde hızlı ve konforlu bir biçimde seyahat edebilirsiniz. Ulaşım tercihinizi taksi seçeneği ile değerlendirmek istiyorsanız trafiği göz önünde bulundurmalısınız, İstanbul’da günün belirli saatlerinde yoğun trafik yaşanabilir.

 

Havabüs

Havabüs otobüsleri de Atatürk Havalimanı’na iniş yapan yolcular tarafından sıkça tercih edilen bir ulaşım seçeneği. Havabüs otobüsleri sayesinde şehrin belli merkezi noktalarına ulaşım sağlayabilir, sonrasında toplu taşımayı ya da taksiyi kullanarak gitmek istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz.

 

Otobüs

Daha ekonomik bir seçenek arıyorsanız otobüs tam da size göre! Atatürk Havalimanı’ndan kalkan otobüslerle şehir merkezlerine ya da hemen hemen tüm şehirde ağı olan metroya ulaşabilirsiniz. Otobüsü kullanmak için İstanbul Kart’a ihtiyacınız var, eğer İstanbul Kartınız yoksa otobüs duraklarında bulunan yükleme noktalarından temin edebilirsiniz.

 

Metro

Hem hızlı hem de ekonomik bir seçenek olan metroyu da tercih edebilirsiniz. Atatürk Havalimanı’nın içinden metroya binebilir ve gitmek istediğiniz noktaya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Araç Kiralama

Ulaşım ihtiyaçlarınızı gidermenin bir diğer yolu ise araç kiralama. Havalimanı içinde bulunan araç kiralama şirketlerinden araç kiralayabilir, şehir içi ulaşım ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı

 

Sabiha Gökçen Havalimanı, ismini dünyanın ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu yakasında bulunuyor. Eğer ziyaret etmek istediğiniz yer Anadolu yakasındaysa Sabiha Gökçen Havalimanı’nı tercih etmelisiniz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Seçenekleri

 

Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptınız, hedef noktanıza ulaşmak için hangi ulaşım seçeneklerine sahipsiniz?

 

Taksi

Atatürk Havalimanı’nda olduğu gibi Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da trafik faktörünü göz önünde bulundurmanız halinde en hızlı ve konforlu ulaşım seçeneği taksiler.

 

Havabüs

Bütçe dostu ve güvenilir bir diğer seçenek de Havabüs otobüsleri. Sık sefer aralıklarına sahip Havabüs otobüsleri sayesinde şehir merkezindeki belirli noktalara ulaşabilirsiniz. Örneğin; Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Avrupa Yakası’nda ise şehrin göbeği olarak adlandırılan Taksim’e ulaşım sağlarsınız.

 

Otobüs

En ekonomik seçenek olan otobüs seçeneği Sabiha Gökçen’de de mevcut. Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakası, hedefiniz neresi olursa olsun havalimanından kalkan otobüslerle merkezi noktalara ulaşabilirsiniz.

 

Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı içerisinde yer alan araç kiralama şirketlerinden araç kiralayabilir, araç kiralama işleminizi gerçekleştirdikten sonra hedef noktanıza aracınızla ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Havalimanı

 

29 Ekim 2018’de hizmete açılan İstanbul Havalimanı, İstanbul’un en yeni havalimanı ünvanını taşıyor. İstanbul 3. Havalimanı olarak da bilinen havalimanında otopark uygulamaları, ödeme yöntemleri ve check-in işlemlerinde pek çok yeni teknolojik destek sunuluyor.

 

İstanbul Havalimanı Ulaşım Seçenekleri

 

İstanbul Havalimanı’na ulaşabileceğiniz seçenekler havalimanının yeni açılmış olmasından dolayı kısıtlı ancak yine de küçük havalimanlarından çok daha fazla ulaşım seçeneği sunuyor.

 

Taksi

İstanbul Havalimanı’na taksi kullanarak ulaşabilirsiniz, aynı şekilde havalimanından şehir merkezine ulaşmak isterseniz de havalimanında bulunan taksi filosu sizin için konforlu ve hızlı bir yolculuk deneyimini sunuyor.

 

Otobüs

İstanbul Havalimanı’na ulaşmak isterseniz en ekonomik seçenek otobüsler. İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüslerinin düzenlediği seferler ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Bu otobüsler şehrin Beşiktaş, Mecidiyeköy, Kadıköy, Ümraniye gibi tüm merkezi bölgelerinden en az 12 en fazla 45 dakikada bir kalkış sağlıyor.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar