İstanbul-Pekin Uçak Bileti Ara

Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA İstanbul - Pekin

En Ucuz İstanbul - Pekin Uçak Biletleri

İstanbul - Pekin Genel Bakış

Çin’in en büyük ikinci şehri olan Pekin, kültürü, politikası ve eğitimi ile tanınır. 2008’de olimpiyatlara ev sahipliği yapan bu kent 20 milyondan fazla bir nüfusa sahip. Çin’deki en kalabalık şehirlerden birisi olan Pekin’de yapacak çok şey var! Bu canlı şehrin kültürünün tadını çıkarabilir, geleneksel yiyecek ve içeceklerini tadabilirsiniz. Turistler ayrıca çeşitli tapınakları, mimari yapıları ve müzeleri de büyük bir şevkle ziyaret ediyor!

 

Biletivo’da En Uygun Fiyatlı Pekin Uçak Biletini Bulun!

Dünyanın en büyük ikinci havalimanı Pekin’de yer alıyor! Pekin’i ziyaret etmeyi düşünüyorsanız en iyi ulaşım seçeneği her açıdan uçak yolculuğu. Pekin’e yapacağınız uçak yolculuğunda en uygun uçak bileti fiyatı Biletivo’da!

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Beijing Capital Uluslararası Havalimanı

Beijing Capital Uluslararası Havalimanı (dünyanın en büyük ikinci havalimanı) Pekin’in ana havalimanıdır ve hem uluslararası hem de iç hat uçuşlarına açıktır. Havalimanından şehir merkezine ulaşmanızı sağlayacak ulaşım seçenekleri: demiryolu, taksi ve otobüs.

İstanbul - Pekin İlgili İçerikler