İstanbul-Astana Uçak Bileti Ara

Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA İstanbul - Nursultan

En Ucuz İstanbul - Nursultan Uçak Biletleri

İstanbul - Nursultan Genel Bakış

Nursultan, Kazakistan’ın başkenti. Eski adı Astana olan kentin gizemli bir güzelliği var. Şehirde pek fazla tarihi binalar yok ancak 21. Yüzyıl mimarisinin en güzel yapıları bu şehirde olabilir! Modern bir mimarinin benimsendiği şehirde dünyanın en büyük gökdelenleri bulunuyor.

 

Biletivo’da En Uygun Fiyatlı Nursultan Uçak Biletini Bulun!

Nursultan’a ulaşmak istiyorsanız uçak yolculuğu en kısa seyahat süresini sunuyor. Nursultan uçuşunuzu en uygun fiyatla yapmak isterseniz Nursultan uçak bileti için Biletivo’nun fiyatlarını inceleyin! Hemen sayfanın en üstündeki grafiği inceleyerek fiyatların hangi tarihte daha ucuz olduğunu inceleyebilirsiniz.

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Nursultan Nazarbayev Uluslararası Havalimanı

Şehir merkezine yaklaşık 16 km uzaklıkta yer alan Nursultan Nazarbayev Uluslararası Havalimanı modern ve gelişmiş bir havalimanı. Şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz birçok ulaşım seçeneği sunuyor. Bu ulaşım seçenekleri; taksi, otobüs, araç kiralama.

İstanbul - Nursultan İlgili İçerikler