İstanbul-Muskat Uçak Bileti Ara

Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA İstanbul - Maskat

En Ucuz İstanbul - Maskat Uçak Biletleri

İstanbul - Maskat Genel Bakış

“Arabistan'ın Mücevheri” olarak bilinen Maskat, güzel plajları, beyaz binaları ve çöl manzaraları ile tanınır. Bir ucunda kahverengi dağlar varken diğer ucunda masmavi deniz manzarası görülür. Görkemli bir şehir olan Maskat Umman’ın başkentidir. Aynı zamanda Umman’ın ekonomik faaliyetlerinin de merkezi olan şehirde birçok lüks restoran ve lüks alışveriş merkezi var.

 

Biletivo’da En Uygun Fiyatlı Maskat Uçak Biletini Bulun!

Maskat'ı ziyaret etmek için ideal zaman Kasım-Mart ayları arasındaki kış aylarıdır. İstanbul’dan Maskat’a ortalama 4 saatlik bir uçuş sonrasında ulaşabilirsiniz. En ucuz İstanbul Maskat uçak bileti için ise doğru adrestesiniz! Yukarıdaki grafikten en fiyatı görebilirsiniz! Yoğun zamanlarda Maskat’a uçak bileti pahalı olsa da Biletivo ile ucuz.

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Maskat Uluslararası Havalimanı

Şehir merkezine 25 km uzaklıkta olan Maskat Uluslararası Havalimanı İstanbul’dan sık sık uçuş alıyor. Şehir merkezine ulaşmak için tercih edebileceğiniz seçenekler ise: taksi ve otobüs.

İstanbul - Maskat İlgili İçerikler