İstanbul-Havana Uçak Bileti Ara

Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA İstanbul - Havana

En Ucuz İstanbul - Havana Uçak Biletleri

İstanbul - Havana Genel Bakış

Karayip adalarında bir ülke olan Küba’nın başkenti Havana. Havana yalnızca sembolik olarak değil kültürel, siyasi ve finansal olarak da ülkenin başkenti. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan şehirde yapılacak tonla şey var! Klasik arabalarla şehir turu yapmak, tarihi yapıları ziyaret etmek, konakları incelemek, büyüleyici sahiller boyunca yürümek bunlardan sadece birkaçı!

 

Biletivo’da En Uygun Fiyatlı Havana Uçak Biletini Bulun!

İstanbul’dan Havana’ya uçmak isterseniz en ucuz fiyatlı Havana uçak biletini Biletivo’dan alırsınız! Biletivo, diğer web sitelerinde bulamayacağınız düşük fiyatları sunar. Havana ziyaretinizi daha fazla ertelemeyin!

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Jose Marti Uluslararası Havalimanı

İsmini Kübalı bir şair olan ve Küba halkının büyük bir sevgi beslediği Jose Marti’den alan Jose Marti Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 15 km uzaklıkta yer alıyor. Şehir merkezine ulaşırken kullanılabilecek seçenekler ise şu şekilde: otobüs, taksi ve araç kiralama.

İstanbul - Havana İlgili İçerikler