İstanbul-Erivan Uçak Bileti Ara

Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA İstanbul - Erivan

En Ucuz İstanbul - Erivan Uçak Biletleri

İstanbul - Erivan Genel Bakış

Erivan, Ermenistan Cumhuriyeti'nin başkentidir ve Hrazdan Nehri boyunca yer almaktadır. Ermenistan'ın idari, endüstriyel ve kültürel faaliyetlerinin merkezi olan şehir ayrıca son birkaç yıldaki büyük gelişmelerle turistleri çekiyor.

 

Günümüzde, yeniden canlanan neo-klasik mimariler ve çok sayıda tiyatro, konser salonu, müze ve anıtla göze çarpıyor. Müzeler ve galeriler, bu güzel Ermeni şehrinin canlı tarihine bir bakış sunuyor.

 

Biletivo’da En Uygun Fiyatlı Erivan Uçak Biletini Bulun!

Erivan'ı ziyaret edecek en iyi zaman, şehrin en ideal, ılımlı sıcaklıklara sahip olması nedeniyle Haziran'dan Eylül'e kadar olan zamandır. En ucuz İstanbul Erivan uçak bileti Biletivo’da!

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Erivan Zvartnots Uluslararası Havalimanı

Zvartnots Uluslararası Havalimanı Erivan'a hizmet vermektedir. İstanbul ve diğer büyük dünya şehirlerinden uçuşlar alır. Erivan şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer alan havalimanından şehir merkezine birçok ulaşım seçeneğiyle ulaşabilirsiniz.

İstanbul - Erivan İlgili İçerikler