İstanbul-Aşkabat Uçak Bileti Ara

Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA İstanbul - Aşkabat

En Ucuz İstanbul - Aşkabat Uçak Biletleri

İstanbul - Aşkabat Genel Bakış

Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat tarihi en eski şehirlerden birisi. Ayrıca ülkenin en büyük sanayi ve kültür merkezi. Şehirde turizm mıknatısı olarak yer alan öğeler ise anıtlar. Şehirde hemen hemen her tarafta mermer kaplamalı yapılar görebilirsiniz. Ziyaret etmek için ilginç bir yer olan bu şehri keşfetmek isterseniz en güvenli ulaşım seçeneği; uçak yolculuğu.

 

Biletivo’da En Uygun Fiyatlı Aşkabat Uçak Biletini Bulun!

İstanbul’dan Aşkabat’a en kısa sürede en güvenli yolla ulaşmak istiyorsanız Aşkabat uçak bileti en ucuz fiyata Biletivo’da! Zaman kaybetmeden yukarıdaki grafikten en düşük fiyatlı tarihleri bulun!

 

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Aşkabat Uluslararası Havalimanı

Eski ismi Saparmurat Türkmenbaşı olan Aşkabat Uluslararası Havalimanı şehir merkezine yalnızca 10 km uzaklıkta yer alıyor. Aşkabat Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için kullanacağınız seçenekler taksi, otobüs ve araç kiralama.

İstanbul - Aşkabat İlgili İçerikler