Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Isparta Uçak Bileti

Isparta Uçak Bileti

Isparta Uçak Bileti

Isparta Uçak Bileti Genel Bakış

Anadolu başlı başına bir tarihtir. Anadolu Bölgesinde yer alan Isparta şehrinin de kendine özgü tarihi geçmişi vardır. MÖ ve MS olmak üzere birçok medeniyetin konakladığı bir yerdir Isparta. Her şehrimizin olduğu gibi Isparta şehrinin de kendine özgü bir tarihi ve yemekleri vardır. Yalnızca yemekleri ile değil gülleri ve lavantaları ile de meşhurdur Isparta. Isparta ve yakın çevresi bir zamanlar Pisidia yöresinin sınırları içerisindeydi. Pisidia yöresinin önemli yerleşim merkezleri arasında bulunan Isparta’nın geçmişi tarih öncesi dönemlere kadar uzandığı bilinir. Büyük İskender’in de bir dönem hüküm sürdüğü Isparta yemekleri ile de çok ünlü. Gül yetiştirmesi ve Dünya gülyağı rezervinin %65’ini karşılamaktadır. Yalnızca gülden ibaret demek çok büyük hata olur.  Gül bahçelerinde, lavanta bahçelerinde gezip eşsiz yemeklerini tatmak için yapacağınız Isparta ziyaretlerinizde en uygun uçak bileti Biletivo’da.

Biletivo İptal Garantisi (Çok Yakında!)

Uçuş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar biletinizi iptal etme garantisi Biletivo’da! Seyahat planınızı değiştirmeniz mi gerekti? Biletivo sizin için en uygun fiyat seçeneklerinin yanısıra bilet iptal garantisi de sunar.

 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Ulaşırsınız?

Türkiye’nin güneybatısında, Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde yer alan Isparta’nın güneyinde Antalya, batısında Burdur, doğusunda ise Konya bulunur. Dokuz bin kilometrelik bir hacmi bulunan Isparta Göller Bölgesinde yer alır.  Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Şarkikaraağaç, Keçiborlu, Sütçüler, Senirkent, Uluborlu, Aksu, Yenişarbademli ve Yalvaç olmak üzere 12 adet ilçeden oluşur. Karasal İklimin hakim olduğu Isparta şehri gül ve lavanta denince akla gelen ilk yerdir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine 35 km vardır. Isparta Süleyman Demirel Havalimanından şehir merkezine gitmek için servis, taksi, otobüs ve araç kiralamak için rent a car bulunur. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nın Isparta şehir merkezine olan 35 km mesafesinden dolayı şehir merkezine ulaşım biraz vakit alabilir.

Otobüs

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için otobüs bulmak oldukça kolaydır. Eşyalarınız varsa ve sevdikleriniz ile birlikte yolculuk etmek istiyorsanız otobüs en iyi seçeneklerden birisidir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nın iç hatlar ve dış hatlar terminalinin çıkış kısımlarında otobüsler bulunmaktadır. Otobüslerin yolcu taşıma saatleri uçakların iniş ve kalkış saatleri ile doğru orantılıdır. Uçağınızın indiği saatte mutlaka bir otobüs bulursunuz. Otobüslerin iç hatlar ve dış hatlar terminallerinin çıkış kısımlarında yer alması otobüslere erişimi kolaylaştırmak içindir. Otobüsler ile rahat bir yolculuk yapmanız mümkündür. Isparta Süleyman Demirel havalimanından yalnızca Isparta şehir merkezine değil başka şehirlere de ulaşabilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nın konumundan dolayı otobüsler ile rahatlıkla Burdur ve çevre illere seyahat edebilirsiniz.

Servis

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan ulaşım hizmeti sağlayan araçların tümü uçakların iniş ve kalkış saatlerine uygun olarak hizmet verirler. Servisler Isparta Havalimanı’ndan ulaşım imkanı bulabileceğiniz bir başka opsiyondur. Servislerin yolcu kapasitesi de geniş olduğundan sevdikleriniz ile birlikte yolculuk edebilirsiniz. Servisler şehir merkezine ulaşmak ile birlikte çevre illere de ulaşım imkanı sağlar. Isparta Havalimanı’ndan çevre illere, çevre illerden Isparta Havalimanı’na ulaşım imkanını servisler le bulabilirsiniz. Uygun fiyat ile yolculuk etmek isterseniz servisler uygun fiyat imkanı sağlar.

Taksi

Taksi rahat ulaşım seçeneklerinden birisidir. Taksilerin yolcu kapasitesinden dolayı kalabalıksanız doğru bir tercih olmaz. Taksi ile oldukça konforlu bir şekilde şehir merkezine yolculuk edebilirsiniz. Taksiler yalnızca Isparta şehir merkezine ulaşım imkanı sağlamaz. Taksi ile gitmek istediğiniz her noktaya gidebilirsiniz. Isparta’daki taksilerde günün her saati tarife aynıdır, değişiklik göstermez. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nın şehir merkezine olan uzaklığı 35 kilometredir. Taksi kilometre başı ücretin artmasından dolayı fiyat açısından uygun bir seçenek olmaz.

Araç Kiralama

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nın iç hatlar ve dış hatlar terminalinde çeşitli rent a car ofisleri bulunur. Araç kiralayıp seyahatinizi o şekilde değerlendirmek isterseniz araç kiralama ofislerini rahatlıkla bulabiliriniz. İnternet üzerinden Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nı araştırdığınız takdirde rent a carları görmeniz olasıdır. İnternet üzerinden kolayca Isparta Havalimanı’ndaki araç kiralama ofislerinin iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

Isparta’ da Gezilecek Tarihi Mekanlar

Isparta tarih ile doğal güzelliklerin bir arada olduğu yerler arasındadır. Çiçek bahçeleri ve tarihi yapılarının birbiri ardına olması muhteşem görüntüler oluşturur. Isparta’da yapacağınız gezintiden hiç pişman olmazsınız. Isparta’nın köklü geçmişi ile tarihte yolculuk yaparken lavanta bahçeleri ile birbirinden hoş kokulara ve görüntülere şahit olursunuz. Isparta’da görülmesi gereken yerlerin başında Bediüzzaman Said Nursi’nin Evi, Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi, Kutlubey Ulu Camii, Firdevs Bey Camii, Gölcük Gölü, Sagalassos Antik Kenti, Adada antik kenti, Aziz Paulus Yürüyüş Yolu, Kovada Gölü, Davraz Dağı, Lavanta Bahçeleri, Zindan Mağarası gelir.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar