Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Ucuz Garuda Indonesia Uçak Bileti

Ucuz Garuda Indonesia Uçak Bileti

Ucuz Garuda Indonesia Uçak Bileti

Ucuz Garuda Indonesia Uçak Bileti Genel Bakış

Garuda Indonesia Hakkında

Endonezya’nın en önemli havayolu şirketi ve ülkenin uluslar arası düzeyde bayrak taşıyıcısı konumundaki Garuda Indonesia ile enfes bir yolculuk için hemen bir uçak bileti satın almaya ne dersiniz?

 

1947 yılında KLM Interinsulair Bedrijf adı ile kurulan ve 1949 yılında Indonesian Airways adı ile faaliyetlerine başlayan havayolu şirketi aynı yılık Aralık ayında Garuda Indonesian Airways adını almıştır. 70 yılı aşkın süredir faaliyetlerine bu isimle devam eden şirketin Endonezya’da 4 farklı şehirde merkezi bulunur. Bunun yanı sıra ikincil merkezler ve odak şehirler ile başta Endonezyalılar olmak üzere bütün yolculara çok keyifli seyahat imkânı sunan bu şirketin konfor konusunda dünya standartlarında olduğu ifade edilebilir.

 

2014 yılında düzenlenen bir oylamada 5 yıldızlı havayolu şirketi unvanını kazanan Garuda Indonesia; 100’e yakın destinasyona düzenli uçuşlar gerçekleştirirken bu sayıyı her geçen gün daha da yukarılara taşımayı hedefler. Bu anlamda 150 uçaklık filosu ile büyüme hedefini zirveye taşıyan Garuda Indonesia her geçen gün filoya katılan yeni uçaklarla yeni ufuklara doğru yol alır. Üstelik Aeorwisata, Citilink, GMF AeroAsia, Aero Systems Indonesia ve Sabre Travel Network Indonesia gibi alt firmaları ile destinasyonlarda çeşitliliği arttırır.

 

Garuda Indonesia  Check İn İşlemleri

Garuda Indonesia uçak bileti satın aldıktan sonra uçuş konusunda merak edilen konuların başında check-in işlemleri gelir. Uçağa binişinizi kolaylaştırması adına ön plana çıkan check-in işlemlerinizi 4 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

City Check-in

Garuda Indonesia satış ofislerinin bulunduğu şehirlerde bu ofisler aracılığı ile uçuşa 48 saat kala check-in yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem için sürenin uçuştan 4 saat önce sona erdiğini ifade etmek gerekir.

 

Telefon Check-in

Garuda Indonesia’nın yolcularına özel olarak sunduğu telefon check-in işlemleri sayesinde uçuşa 24 saat kala başlayan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uçuştan evvel en geç 4 saat kalana kadar telefon check-in yaptırmanız gerekir.

 

Web Check-in

Uluslar arası uçuşlar ile iç hat uçuşları için farklı zaman dilimlerinde gerçekleşen bu check in işlemlerinde iç hat seferlerinde 48 saat – 2 saat kala işlemler yapılabilirken uluslar arası uçuşlarda ise bu süre 48 saat – 4 saat şeklindedir.

 

Mobil Check-in

Mobil check in işlemlerinizi Garuda Indonesia uygulaması üzerinden tıpkı web check in işlemlerindeki sürelerle aynı zamanlarda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Garuda Indonesia Bagaj Hakkı Ve Ücretler

Garuda Indonesia ile seyahat ederken bagaj konusunda biraz tatmin olamayabileceğinizi ifade etmek gerekir. Zira Economy sınıfı yolcular için sınırların oldukça düşük olması yolcuların zaman zaman fazla bagaj ücreti ödemelerine neden olabiliyor. Uçak bileti sınıfına göre belirlenen bagaj haklarında kabul edilen bagajlar için Firs Class, Business ve Economy sınıfı yolcular için sırasıyla 50, 40 ve 30 kg sınırı konmuştur.

 

El bagajı ile alakalı düzenlemelerde ise sınırlamaların boyutlar toplamı en fazla 92 ve ağırlığın en fazla 7 kg olacağı şekilde düzenlendiğini vurgulamak gerekiyor.

 

Garuda Indonesia  Koltuk Seçimi

Garuda Indonesia ile seyahat ederken en çok merak edilen konulardan bir tanesi de uçuş esnasında oturulacak koltuk seçimidir. Garuda Indonesia’da uçak biletinizi satın alırken oturacağınız koltuğu da seçebilirsiniz. Ancak unutmadan ifade etmek gerekir ki koltuk için ekstra ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca her koltuğun aynı ücrette olmadığını ve koltuk konumuna göre ücretlerin değiştiğini söylemeliyiz.

 

Garuda Indonesia  Diz Mesaafesi

Garuda Indonesia; 150’ye yakın uçağı ile filosu oldukça geniş havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Bu nedenle havayolu şirketi ile seyahat ederken diz mesafesi noktasında kesin bir değerden bahsetmek mümkün değildir. Üstelik koltuk seçimi yaparken acil çıkış kapısı yanındaki koltukları seçmeniz durumunda genişliğin artacağını ifade etmek önemlidir.

 

Garuda Indonesia  Yiyecek İçecek Servis

Dünya mutfağından en önemli lezzetleri sizlerle buluşturan ve havada konforu lezzet dolu bir şekilde yaşamanıza olanak sağlayan Garuda Indonesia; yiyecek ve içecek konusunda sınır tanımaz. Dini hassasiyetlerinize ve damak zevkinize en uygun lezzetleri önünüze sunan havayolu şirketi özel bir beslenme programına göre besin almanız gereken durumlarda da sizlerin ihtiyaçlarını karşılar. Bu durumda tek yapmanız gereken uçuşa 24 saat kala havayolu şirketini bu konuda bilgilendirmek olacaktır. Böylece size özel menü hazırlanır.

 

22/06/2020 Tarihinde Güncellenmiştir

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar