Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Büyük Kanyon: Dünyanın En Büyük Doğa Harikalarından Birisi

Büyük Kanyon: Dünyanın En Büyük Doğa Harikalarından Birisi

Büyük Kanyon: Dünyanın En Büyük Doğa Harikalarından Birisi

Büyük Kanyon: Dünyanın En Büyük Doğa Harikalarından Birisi Genel Bakış

Dünyadaki en büyüleyici ve ikonik doğa harikalarından birisi olan Büyük Kanyon, herkes tarafından bilinir. Büyük Kanyon ile ilgili ne kadar resim gördüyseniz, ne kadar şey duyduysanız emin olun bu nefes kesici manzarayı gerçekte gördüğünüzde büyüleneceksiniz.

 

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan bu Büyük Kanyon, eşsiz görkemli güzelliği sayesinde dünyanın her yerinden milyonlarca turist çekiyor. Sonuçta, dünyanın en büyük ve en çarpıcı doğa harikalarından birisi.

 

Büyük Kanyon’da Yapılacak Aktiviteler

Büyük Kanyon’u ziyaret ettiniz, yapacağınız tek aktivitenin bu kusursuz yerin fotoğraflarını çekip Instagram’a atmak olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Büyük Kanyon’da birçok aktivite var. Gelin bu heyecan verici aktivitelere birlikte bir göz atalım;

 

Doğa Yürüyüşü: Yürüyüş, Büyük Kanyon’a yaptığınız yolculukta kaçırmamanız gereken bir şey. Büyük Kanyon'da yürürken gözleriniz adeta manzara ziyafeti çekecek. Büyük Kanyon'da yürüyüş yapmak cesaretinizi, yeteneklerinizi ve dayanıklılığınızı test etmenizi sağlayacak heyecan verici bir aktivite.

 

Rafting: Eğlence ve macera seviyorsanız, heyecanlı sporlar yapmaktan keyif alıyorsanız Büyük Kanyon’da rafting yapmak tam size göre bir aktiviye! Rafting, Büyük Kanyon’daki en popüler etkinliklerden birisidir.

 

Havasupai Şelaleleri: Yürüyerek 10 kilometrelik bir mesafeyi aşabilir misiniz? Öyleyse Havasupai Şelalerini görmeden Büyük Kanyon’dan ayrılmak hiç mantıklı olmaz. Gezginler ve turistler tarafından Büyük Kanyon’un en güzel manzaralarından birisi olarak gösterilen Havasupai Şelaleleri doğa severler tarafından çok seviliyor.

 

Kamp Yapmak: Büyük Kanyon’u günübirlik değil de konaklamalı bir biçimde ziyaret etmeye ne dersiniz? Öyleyse kamp yapmayı sevmelisiniz çünkü kamp yapmanız gerekecek. Eşsiz bir deneyim yaşamak isterseniz Büyük Kanyon’da kamp yaparak burada geçirdiğiniz zamanı artırabilir ve daha heyecan verici bir hale getirebilirsiniz.

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar