Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA Batum'da Yapılacak 4 Şey

Batum'da Yapılacak 4 Şey

Batum'da Yapılacak 4 Şey

Batum'da Yapılacak 4 Şey Genel Bakış

Eşsiz yürüyüş alanlarına, uzun bulvarlara, modern binalara, şık meydanlara, göllere ve yeşil parklara sahip büyüleyici şehir Batum’da yapılacak birçok şey var. Bunlar arasından en iyi 5 yapılacak şeyi sizin için derledik!

 

Ali ve Nino Anıtını Ziyaret Etmek

Kurban Said’in ünlü romanının karakterleri Ali ve Nino’nun anıtı Batum’da yer alıyor. Turistler tarafından en çok tercih edilen destinasyonlardan birisi olan Ali ve Nino Anıtı mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer.

 

Avrupa Meydanını Ziyaret Edin

Batum’un simgelerinden birisi olan Avrupa Meydanı mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden bir diğeri, burada yürüyüş yapmadan Batum’dan ayrılmayın! Meydanda anıtlar, yenilenmiş eski binalar ve tarihi astronomik saat gibi birçok detay bulacaksınız.

 

Batum Bulvarı

Tam tamına 7 km uzunluğunda olan Batum Bulvarı, palmiyeli yolları, yeşik parkları, sanat eseri heykelleri, çeşmeleri, kafeleri ile cennetten kopup gelmiş bir yer! Batum Bulvarı’nı rotanıza mutlaka ekleyin!

 

Batum Botanik Bahçesi

Dünyanın en büyük ve güzel bahçelerinden birisi olan Batum Botanik Bahçesi’nde sizi çarpıcı manzaralar, yemyeşil bitkiler, eşsiz bitki çeşitleri bekliyor. Batum Botanik Bahçesi’ni kesinlikle gezi planınızı dahil olmalı!

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar