Uygun Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri
Tek Yön Gidiş Dönüş
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi - Dönüş +
Gidiş Tarihi Dönüş Ekle+
Yolcu Detayları
1 Yolcu (1 Yetişkin, 0 Çocuk)
Yetişkin
- +
Çocuk (2-12 Yaş)
- +
Bebek (0-2 Yaş)
- +
UCUZ BİLET ARA
ANASAYFA AVRUPA

AVRUPA

AVRUPA

AVRUPA Genel Bakış

 

Avrupa

Avrupa Kıtası yolculuğunuzu keyifli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Bu isteğinizi fazlası ile karşılamak adına Biletivo yanınızda!

 

Türkiye’nin genç ve dinamik uçak bileti satış platformu olan Biletivo; amacı kar etmenin dışında seyahat etmek isteyen bireylere en uygun uçak bileti fırsatlarını sağlayarak uçak yolculuğu olgusunu baştan yaratmaktır. Dünyanın en önemli havayolu şirketleri ile iş birliği içerisinde uçak bileti fırsatlarını tek tıkla ayağınıza getiren Biletivo; Avrupa’ya gerçekleştireceğiniz yolculuğa farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor. Peki, Avrupa kıtasına Biletivo ayrıcalıkları ile gerçekleştireceğiniz seyahatinizde sizleri neler bekliyor olacak?

 

Avrupa Kıtası Hakkında

Dünyanın en eski coğrafyalarından bir tanesi olan ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Avrupa; hem kültürel hem de sosyal açıdan sahip olduğu zenginlikleri sayesinde yıl içerisinde pek çok seyahat severin akın ettiği bir bölge olmayı başarır. İşte Avrupa’da en çok ilgi çeken ülkeler ve seyahat lokasyonları!

 

Almanya

Avrupa kıtasının en önemli ülkelerinden bir tanesi olan ve Avrupa Birliği sınırları içerisindeki en büyük ülke konumundaki Almanya; güçlü ekonomisi ve sosyokültürel açıdan gelişmişliği ile dikkatleri toplamayı başarır. Başkent Berlin ve en büyük şehirlerden bir tanesi olan Münih’e yıl boyunca gerçekleşen uçak seferleri ülkeye milyonlarca turistin akın etmesine olanak sağlar. Siz de bu harika ülkeye yapacağınız seyahatleriniz için Biletivo ayrıcalıklarını yaşayarak uçak bileti satın almayı tercih edebilirsiniz.

 

İtalya

İtalya dendiğinde akla pizza ve makarna gibi lezzetler gelse de bu ülke mimarisi ve ekonomik gelişmişliği ile Avrupa’nın en önemli ülkeleri arasında yer almayı başarır. Kültürel, ekonomik ve mimari açıdan çok gelişmiş bir ülke olan İtalya; Milano ve Floransa gibi şehirleri sayesinde çok tercih edilen bir cazibe merkezidir. Üstelik dünyaca ünlü şehir Venedik’in de İtalya sınırları içerisinde bulunuyor olması İtalya uçak bileti konusunda daha yoğun bir talep ortaya çıkmasına neden olur.

 

Fransa

Avrupa’ya uçak bileti satın alıyorsanız uçak biletinizin varış noktası çok yüksek ihtimalle Paris’e olacaktır. Çünkü dünyanın en çok turist ağırlayan ve aşıklar diyarı olarak adlandırılan şehri Paris uçak bileti konusunda yoğunluğun adeta zirve yaptığı şehirlerden bir tanesidir. Siz de Paris’in büyülü havasını ciğerlerinize kadar solumak istiyorsanız İstanbul – Paris uçak bileti satın alarak enfes bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

İspanya

Yaz aylarında gerçekleşen festivallere katılırken kızgın bir boğanın önünde koşturmak veya domates festivalinde çılgın görüntülerin bir parçası olmak mı istiyorsunuz? O halde İspanya uçak bileti satın alarak Avrupa yolculuğunuzu efsanevi bir şekilde taçlandırabilirsiniz. Avrupa sınırları içerisinde en çok ziyaret edilen ülkelerden bir tanesi olan ve Gaudi’nin mimarisini enfes bir şekilde yansıtan Barcelona ile başkent Madrid’de kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. İspanya uçak bileti konusunda en uygun seçenekler için Biletivo ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

 

Avrupa’ya gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde hem erken rezervasyon ile hem de dönemsel indirimler ile uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz. En ucuz uçak bileti seçeneğini tespit etmek ve hemen satın almak için Biletivo ayrıcalıklarını takip etmeniz yeterlidir. Biletivo en hesaplı uçak seferleri ile sizlere hayallerinize giden kapıları aralar.

 

09/05/2020 Tarihinde Güncellenmiştir

Biletivo Yurtdışı Popüler Uçuşlar

Biletivo Yurtiçi Popüler Uçuşlar

Biletivo Popüler Uçuşlar